KONTAKT

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

KRS – 0000755663
XX Wydział KRS w Sądzie Rejonowym Łódź - Śródmieście w Łodzi
NIP: 982 037 45 66
REGON: 101749346

Biuro:

(+48) 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

Poniżej znajdziesz kontakt do odpowiednich działów:

W celu wybrania numeru wewnętrznego prosimy dzwonić na numer główny: (+48) 42 672 25 28

Zarząd:

Prezes Zarządu:

Anna Lewandowska
anna.lewandowska@joyfood.pl

Wiceprezes:

Małgorzata Tarnowiecka
malgorzata.tarnowiecka@joyfood.pl

Asystentka Zarządu:

Monika Miązek

Tel: (+48) 510 870 418 

monika.miazek@joyfood.pl

Jakość:

Kierownik Jakości:
Anna Walczak
Tel: (+48) 510 097 874
anna.walczak@joyfood.pl

Magazyn:

Magazyn i Logistyka:
Maciej Żekało

Tel: (+48) 501 346 435 | wew. 107
maciej.zekalo@joyfood.pl

Specjalista ds. Logistyki:
Bartłomiej Makles

Tel: (+48) 515 728 178 | wew. 107
bartłomiej.makles@joyfood.pl

Sprzedaż:

Dyrektor Sprzedaży:
Robert Włodarczyk
Tel: (+48) 798 144 240 | wew. 110
robert.wlodarczyk@joyfood.pl

Export Manager
Robert Rembiasz
Tel: (+48) 505 686 299
robert.rembiasz@joyfood.pl

Zakupy:

Dyrektor działu zakupów:
Paweł Cichocki
Tel: (+48) 503 968 626
wew. 108
pawel.cichocki@joyfood.pl

Produkcja:

Dyrektor zakładu:

Marcin Żuk

Tel: (+48) 501 346 425 

marcin.zuk@joyfood.pl

Kierownik Technologii Produkcji:

Bartłomiej Włodarczyk
Tel: (+48) 508 841 855
bartlomiej.wlodarczyk@joyfood.pl

Marketing:

Grafik

Piotr Kospion
Tel: (+48) 510 870 402
piotr.kospion@joyfood.pl

Księgowość:

Główna księgowa:
Katarzyna Kaszuba

Tel: (+48) 502 245 949

katarzyna.kaszuba@joyfood.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac:
Malwina Besel

Tel: (+48) 510 142 204 | wew. 105
malwina.besel@joyfood.pl

Księgowa:

Aleksandra Szymaszek

Tel: (+48) 505 696 004 | wew. 105

aleksandra.szymaszek@joyfood.pl

Reklamacje:

Reklamacje:

reklamacje@joyfood.pl

Napisz do nas wiadomość e-mail
lub skorzystaj
z formularza.
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza: