Napisz do nas wiadomość e-mail
lub skorzystaj
z formularza.

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

KRS – 0000755663
XX Wydział KRS w Sądzie Rejonowym Łódź - Śródmieście w Łodzi
NIP: 982 037 45 66
REGON: 101749346

Biuro:

 

(+48) 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

Poniżej znajdziesz kontakt do odpowiednich działów:

W celu wybrania numeru wewnętrznego prosimy dzwonić na numer główny: (+48) 42 672 25 28

Zarząd

Prezes Zarządu:

Anna Lewandowska
anna.lewandowska@joyfood.pl

Wiceprezes:

Małgorzata Tarnowiecka
malgorzata.tarnowiecka@joyfood.pl

Asystentka Zarządu:

Monika Miązek

Tel: (+48) 510 870 418 

monika.miazek@joyfood.pl

Sprzedaż

Dyrektor Sprzedaży:

Robert Włodarczyk

Tel: (+48) 798 144 240

wew. 110 
robert.wlodarczyk@joyfood.pl

Asystentka sprzedaży

Natalia Żuchowska

Tel: (+48) 515 728 178
natalia.zuchowska@joyfood.pl

Marketing

Dyrektor Marketingu:


Piotr Wojtecki
piotr.wojtecki@joyfood.pl

Grafik:

 

Piotr Kospion

Tel: (+48) 510 870 402
piotr.kospion@joyfood.pl

Jakość

Kierownik Jakości:

Anna Walczak
Tel: (+48) 510 097 874

anna.walczak@joyfood.pl

Zakupy

Dyrektor działu zakupów:
 

Jan Sobieszek
Tel: (+48) 503 968 626

wew. 108
jan.sobieszek@joyfood.pl

Księgowość

Główna księgowa:
Katarzyna Kaszuba

Tel: (+48) 502 245 949

katarzyna.kaszuba@joyfood.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac:
Malwina Besel

Tel: (+48) 510 142 204 | wew. 105
malwina.besel@joyfood.pl

Księgowa:

Aleksandra Szymaszek

Tel: (+48) 505 696 004 | wew. 105

aleksandra.szymaszek@joyfood.pl

Magazyn

Magazyn i Logistyka:


Mateusz Sujkowski
Tel: (+48) 510 870 438

wew. 107
magazyn@joyfood.pl

Specjalista ds. Logistyki:


Maciej Żekało
Tel: (+48) 501 346 435

wew. 107

maciej.zekalo@joyfood.pl

Produkcja

Kierownik Produkcji:

 

Marcin Żuk
Tel: (+48) 501 346 425 

marcin.zuk@joyfood.pl

Kierownik Technologii Produkcji:

 

Bartłomiej Włodarczyk
Tel: (+48) 508 841 855

bartlomiej.wlodarczyk@joyfood.pl

Kontakt

Reklamacje:

reklamacje@joyfood.pl

Mapa dojazdu:
Skontaktuj się z nami!

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

+ 48 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

Znajdź nas na:

  • Facebook

© 2017 Joyfood Sp. z o.o.