Skontaktuj się z nami!

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

+ 48 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

© 2017 Joyfood Sp. z o.o.

Napisz do nas wiadomość e-mail
lub skorzystaj
z formularza.

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

KRS – 0000755663
XX Wydział KRS w Sądzie Rejonowym Łódź - Śródmieście w Łodzi
NIP: 982 037 45 66
REGON: 101749346

Biuro:

 

(+48) 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

Poniżej znajdziesz kontakt do odpowiednich działów:

W celu wybrania numeru wewnętrznego prosimy dzwonić na numer główny: (+48) 42 672 25 28

Prezes Zarządu:


Krzysztof Lewandowski
krzysztof.lewandowski@joyfood.pl

W-ce Prezes Zarządu:

 

Anna Lewandowska
anna.lewandowska@joyfood.pl

Dyrektor Marketingu:


Piotr Wojtecki
Tel: (+48) 530 463 460

Tel. wew.: 103
piotr.wojtecki@joyfood.pl

Kierownik biura:


Edyta Kłosińska
Tel: (+48) 510 870 418

Tel. wew.: 101
edyta.klosinska@joyfood.pl

Marketing:

 

Piotr Kospion

Tel: (+48) 510 870 402
piotr.kospion@joyfood.pl

Sklep Internetowy:


Alicja Lewandowska
Tel: (+48) 691 694 182

Tel. wew.: 104
alicja.lewandowska@joyfood.pl

Sprzedaż:


Piotr Jakubik
Tel: (+48) 501 346 425

(+48) 42 672 25 28 wew. 109
piotr.jakubik@joyfood.pl

Księgowość:


Marlena Malczewska

Tel: (+48) 505 696 004

Tel. wew.: 105

marlena.malczewska@joyfood.pl

Księgowość:


Malwina Besel

Tel: (+48) 510 142 204

wew. 105
malwina.besel@joyfood.pl

Magazyn i Logistyka:


Mateusz Sujkowski
Tel: (+48) 510 870 438

wew. 107
magazyn@joyfood.pl

Zakupy:


Julita Wichman
Tel: (+48) 508 841 855

wew. 110
julita.wichman@joyfood.pl

Mapa dojazdu: