Napisz do nas wiadomość e-mail
lub skorzystaj
z formularza.

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

KRS – 0000755663
XX Wydział KRS w Sądzie Rejonowym Łódź - Śródmieście w Łodzi
NIP: 982 037 45 66
REGON: 101749346

Biuro:

 

(+48) 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

Poniżej znajdziesz kontakt do odpowiednich działów:

W celu wybrania numeru wewnętrznego prosimy dzwonić na numer główny: (+48) 42 672 25 28

Zarząd

Prezes Zarządu:


Krzysztof Lewandowski
krzysztof.lewandowski@joyfood.pl

Członek Zarządu:

 

Anna Lewandowska
anna.lewandowska@joyfood.pl

Sprzedaż

Dyrektor Sprzedaży:

Robert Włodarczyk

Tel: (+48) 798 144 240

wew. 110 
robert.wlodarczyk@joyfood.pl

Key Account Manager:
 

Marta Wilczyńska

Tel: (+48) 505 686 299
marta.wilczynska@joyfood.pl

Marketing

Dyrektor Marketingu:


Piotr Wojtecki
piotr.wojtecki@joyfood.pl

Marketing:

 

Piotr Kospion

Tel: (+48) 510 870 402
piotr.kospion@joyfood.pl

Jakość

Kierownik Jakości:

Anna Walczak
Tel: (+48) 510 097 874

anna.walczak@joyfood.pl

Specjalista ds. kontroli jakości:
 

Joanna Mańkowska
joanna.mańkowska@joyfood.pl

Zakupy

Dyrektor działu zakupów:
 

Jan Sobieszek
Tel: (+48) 503 968 626

wew. 108
jan.sobieszek@joyfood.pl

Młodszy specjalista ds. zakupów:
 

Natalia Żuchowska
natalia.zuchowska@joyfood.pl

Księgowość

Specjalista ds. Kadr i Płac:

Malwina Besel

Tel: (+48) 510 142 204

wew. 105
malwina.besel@joyfood.pl

Specjalista ds. rozliczeń:

Alicja Lewandowska

Tel: (+48) 691 694 182

wew. 105
alicja.lewandowska@joyfood.pl

Magazyn

Magazyn i Logistyka:


Mateusz Sujkowski
Tel: (+48) 510 870 438

wew. 107
magazyn@joyfood.pl

Produkcja

Kierownik Technologii Produkcji:

 

Bartłomiej Włodarczyk
Tel: (+48) 508 841 855

bartlomiej.wlodarczyk@joyfood.pl

Kontakt

Reklamacje:

reklamacje@joyfood.pl

Mapa dojazdu:
Skontaktuj się z nami!

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

+ 48 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

Znajdź nas na:

  • Facebook

© 2017 Joyfood Sp. z o.o.