Nowości w ofercie dań gotowych Joyfood


Powstanie nowych marek jest kontynuacją strategii firmy w celu zbudowania kompleksowej oferty dań gotowych w kilku segmentach. Obecnie Joyfood posiada 5 marek dań gotowych dostępnych w szerokiej sprzedaży na terenie całego kraju. Nowości dostępne są m.in. w sieciach Rossmann, Żabka, Auchan oraz na Frisco.pl.


Wprowadzone nowości obejmują 3 brandy:


  • Get it Fit to funkcjonalne dania dla osób aktywnych i sportowców. Wyraziste receptury inspirowane kuchniami świata połączone z charakterystycznym i nowoczesnym designem opakowania, są doskonałym uzupełnieniem aktywnego life-stylu. Zjedz po treningu, zabierz ze sobą na wyprawę lub w łatwy sposób dbaj o podaż białka w swojej diecie.

  • W obecnych czasach coraz bardziej wartościową walutą staje się czas. W związku z coraz szybszym tempem życia, mamy go coraz mniej – co przekłada się na wybory zakupowe. Klienci częściej sięgają po gotowe rozwiązania żywieniowe. Marka QLINARY to odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta — jest to prawdziwie wygodne rozwiązanie, oferujące zbilansowane, naturalne i pyszne dania, które można przyrządzić w kilka minut.

  • Spróbuj WEGE to bezmięsne sałatki oparte na połączeniach ryżu, kasz, warzyw, kiełków, nasion i pysznego dressingu. Gama smaków jest inspirowana kuchniami świata – aromatyczne dania są wyraziste w smaku. To doskonały wybór dla osób, chcących wzbogacić swoją dietę o produkty pochodzenia roślinnego.

Rozbudowaliśmy dodatkowo stronę z aktualną ofertą, dzięki czemu mogą się Państwo zapoznać z opisem marek i produktów w jednym miejscu.