Nowe koktajle SmartFood


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i sieci dystrybucyjnych wprowadziliśmy do sprzedaży odświeżoną linie koktajli wysokobiałkowych SmartFood.

Koktajle w nowej odsłonie charakteryzują się przejrzystym i naturalnym składem, funkcjonalnością (wysoka zawartość białka) oraz dodatkiem superfoods.

Koktajle mają formę saszetek o gramaturze 30g i występują w 3 wariantach smakowych: bananowym, truskawkowym i waniliowym. Wprowadzenie nowych koktajli połączone jest z całościowym rebrandingiem marki oraz wprowadzeniem nowej platformy komunikacyjnej. Koktajle dostępne są od początku listopada w sklepie internetowym lekkiesmaki.pl oraz sieci Rossmann na terenie całego kraju.

Marka SmartFood to lider na Polskim rynku w kategorii diet niskokalorycznych (LCD) i bardzo-niskokalorycznych (VLCD). Brand otrzymał prestiżowy Laur Konsumenta, oraz posiada ugruntowaną pozycję w swoim segmencie oraz lojalnych klientów. Dotychczasowe portfolio funkcjonalnych produktów SmartFood obejmowało dania, koktajle, batony, napoje funkcjonalne i dietetyczne przekąski. Sprzedaż produktów z dotychczasowej oferty firmy będzie prowadzona do wyczerpania zapasów.

Wierzymy, że obrany kierunek rozwoju marki przyczyni się do zadowolenia naszych klientów oraz do pozyskania nowych. Cechy które posiadają produkty SmartFood w nowej odsłonie sprawiają, że produkt ma dużą szansę stać się pierwszym wyborem w kategorii fit-przekąsek dla tysięcy klientów.

#smartfood #nowość