Targi Carrefour 5-6.09.2018


W dniach 5 i 6 września 2018 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Carrefour w Warszawie. Branżowa impreza skupiła wystawców oraz przedstawicieli sieci – Zarząd, managerów Super i Hipermarketów, przedstawicieli Centrali oraz Franczyzobiorców. Mieliśmy okazję zaprezentować produkty z naszej oferty, połączone z degustacją wybranych pozycji.

Szczególną uwagę należy zwrócić na akcję Act for Food, zainicjowaną przez założycieli Carrefour, która ma za zadanie przyczynić się do globalnej poprawy jakości spożywanych produktów – za pomocą takich narzędzi jak technologia Blockchain użyta do zwiększenia identyfikalności produktów spożywczych oraz deklaracji, za którymi idą konkretne działania.

Konieczność wprowadzenia zmian w produkcji i dystrybucji żywności była wielokrotnie podkreślana podczas spotkań, a zainteresowanie kategoriami zdrowej żywności, żywności wegańskiej i wegetariańskiej, żywności funkcjonalnej pokazuje, że trend jest bardzo silny. Joyfood obecnie przekształca portfolio produktowe w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować produkty do potrzeb dystrybutorów oraz klientów. Szacujemy, że w przeciągu kwartału 100% produktów w naszej ofercie będzie spełniało warunki clean label – czyli produktów pozbawionych sztucznych dodatków, stworzonych z naturalnych składników i ze składem przyjaznym dla klienta końcowego. Wierzymy, że takie podejście zapewni nie tylko trwały sprzedażowy sukces, ale przyczyni się do poprawy jakości życia naszych klientów.

#carrefour #targi