Certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2015 dla Joyfood


Uprzejmie informujemy, że firma Joyfood K. Lewandowski sp.j. uzyskała Certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością zgodny z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015

W następującym zakresie:

Kreacja i produkcja żywności funkcjonalnej.

Numer rejestracyjny certyfikatu: QMS0387

Uzyskanie certyfikatu było poprzedzone dogłębną analizą funkcjonowania firmy oraz stosownymi przygotowaniami w zakresie wprowadzania polityki jakości oraz dostosowania wewnętrznych procedur kreacyjnych, produkcyjnych i sprzedażowych do wymagań nowoczesnych narzędzi zarządzania.

Wydany certyfikat potwierdza, że firma Joyfood K. Lewandowski sp.j. prowadzi politykę najwyższej jakości w zakresie kreacji i produkcji żywności funkcjonalnej, gwarantując dostarczanie produktów spełniających oczekiwania Klientów oraz współpracujących z firmą podmiotów Partnerów biznesowych.

Kliknij, aby pobrać dokument w formacie PDF.

Jednocześnie jako firma dokładamy wszelkich starań, aby jakość i efektywność naszej pracy była na jak najwyższym poziomie, a podejmowane przez nas działania skierowane były na osiąganie jak najlepszych wyników. Działając w zgodzie z przyjętą „Deklaracją polityki jakości” zobowiązujemy się do spełniania uzgodnionych wymagań każdego Klienta i obowiązujących wymagań prawnych oraz gwarantujemy, że system będzie podlegał ciągłemu doskonaleniu.

Data ważności certyfikatu: 05.08.2021