Skontaktuj się z nami!

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

+ 48 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

© 2017 Joyfood Sp. z o.o.

Lekkiesmaki.pl - oficjalny e-sklep marek Joyfood

April 17, 2018

 

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej platformy sklepowej o nazwie lekkiesmaki.pl, która umożliwia zakupy wszystkich marek Joyfood w jednym miejscu. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom Klientów na wszystkich płaszczyznach, dlatego dbamy również o wygodę i czas. Stąd pomysł na stworzenie miejsca, gdzie szybko i sprawnie będzie można zaopatrzyć się we wszystkie produkty naszych marek bez wychodzenia z domu.

 

 

W sklepie na chwilę obecną dostępny jest wybrany asortyment:

  • PROporcja – danie gotowe, do wyboru w 6 fantastycznych smakach, wyłącznie z naturalnych składników. Szybki i pożywny posiłek, gotowy do spożycia już w 2 minuty.
     

  • Zdrowe Pola – polskie superfood, które są w 100% naturalne i przy procesie których stawiamy na polskość, począwszy od hodowli kończąc na opakowaniu. Różnorodność produktów, które posiadają niezbędne składniki żywieniowe doskonale uzupełniają codzienną dietę w witaminy i składniki mineralne. W tej kategorii znajdują się także pasty warzywne WA:ŻYWO na pieczywo, stworzone z najwyższej jakości składników, nie zawierają sztucznych dodatków ani konserwantów. Są odpowiednie dla wegetarian.
     

  • SmartFood – wysokiej jakości żywność funkcjonalna z kategorii produktów i diet niskokalorycznych. Zamienniki posiłku, dietetyczne batony, produkty wysokobiałkowe to tylko nieliczne produkty z szerokiej gamy jakie oferujemy.

W przyszłości na platformie lekkiesmaki.pl planujemy uruchomić sprzedaż testową nowości oraz rozszerzyć ofertę o zestawy produktów.

 

Zachęcamy Państwa do zakupów!

 

 

Please reload