Nowość - Mixy Owocowe Zdrowe Pola


Jesienią i zimą wybór świeżych i dobrej jakości owoców jest dość ograniczony, ale to nie znaczy, że powinniśmy na kilka miesięcy wykluczyć je ze swojej diety. Warto postawić na owoce suszone, które podobnie jak świeże są źródłem witamin i cennych składników odżywczych. Należy tylko pamiętać, żeby wybierać te bez dodatku cukru i konserwantów, takie jak nowość marki Zdrowe Pola - Owocowy MIX.

Suszone owoce to naturalna przekąska, alternatywa dla słodyczy i zdrowe źródło energii. Można dodawać je do jogurtów i owsianek lub po prostu jeść prosto z opakowania.

Zaproponowaliśmy 2 produkty o gramaturze 100g - w wersji polskiej, oraz w linii EXOTIC Zdrowe Pola:

ZDROWE POLA: 100% POLSKI MIX OWOCÓW

Suszone owoce są nie tylko smaczne i słodkie, ale także pełne wartościowych składników odżywczych i stanowią doskonałe źródło energii. Polski Owocowy MIX marki Zdrowe Pola to unikalne połączenie suszonych owoców: jabłka, czarnej porzeczki, aronii i maliny.

Niewątpliwą zaletą naszego MIXU jest brak jakichkolwiek sztucznych dodatków, są one w 100% naturalne bez cukru i siarki. Ponadto suszone owoce zawierają w sobie dużą ilość błonnika pokarmowego i choć ich kaloryczność jest większa niż świeżych owoców, można je spożywać bez obawy przybrania na wadze. Są doskonałą alternatywą dla słodyczy. Doskonale sprawdzą się również jako uzupełnienie jogurtów, owsianek i deserów.

ZDROWE POLA EXOTIC: MIX OWOCÓW

Nie od dziś wiadomo, że suszone owoce to skarbnica witamin, błonnika pokarmowego i cennych składników odżywczych. Ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że są dostępne przez cały rok, są słodkie, sycące i po prostu pyszne. Nie da się nimi przejeść, więc nie zagrażają zwiększeniu masy ciała. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów, stworzyliśmy EGZOTYCZNY MIX OWOCOWY bez zbędnych dodatków, w 100% naturalny. Połączyliśmy w nim banan, kokos, papaję i jagody goji. Ta przepyszna mieszanka łączy najlepsze cechy wybranych produktów. Jest to doskonała, naturalna przekąska, a także wyśmienity dodatek do deserów lub jogurtu.

Mixy Owocowe Zdrowe Pola są dostępne w sklepach Rossmann na terenie całego kraju (styczeń 2018).

#mix #owoc #nowość #zdrowepola