Nowa strona marki PROporcja


Nowa strona marki PROporcja

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy nową stronę marki PROporcja. Przedstawiamy na niej najważniejsze cechy produktów, ich innowacyjność i rewelacyjne parametry nowej linii produktowej. W czytelny sposób przedstawiliśmy również proces utrwalania naszych dań.

PROporcja to dania gotowe przeznaczone dla każdego kto nie zawsze ma czas na przygotowanie pełnowartościowego posiłku w domu. Nasze dania to idealna, odżywcza alternatywa dla konwencjonalnych posiłków, bez konserwantów i sztucznych dodatków. Do tworzenia dań PROporcja używamy jedynie naturalnych składników. W ten sposób gwarantujemy jakość naszych produktów. Dania są poddawane procesowi zaawansowanego utrwalania, dzięki czemu produkt zostaje pozbawiony wszelkiej mikroflory, drobnoustrojów, zarówno form wegetatywnych jak i przetrwalników. Aby produkt zachował jak najwyższe standardy, oprócz procesu używamy najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

PROporcja to posiłek funkcjonalny, który można zabrać ze sobą do pracy, zjeść jako uzupełnienie białka po treningu, przygotować „naprędce” zachowując przy tym wartości odżywcze na wysokim poziomie i kontrolując kaloryczność dania, nie rezygnując tym samym z walorów smakowych.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony poda adresem:

www.proporcja.pl

#PROporcja #premiera