proporcjatop.jpg
DLACZEGO DANIA GOTOWE PROPORCJA SĄ PRZEŁOMOWE?

Wykorzystując najnowocześniejsze techniki przetwarzania i utrwalania produktów spożywczych stworzyliśmy innowacyjny produkt, który wyznacza kierunek rozwoju żywności specjalistycznej. Połączyliśmy najbardziej pożądane cechy żywności funkcjonalnej w jednym produkcie.

2.jpg

REWELACYJNY SMAK

Tworząc nowe dania,
skupiamy się na odpowiednim doborze składników, optymalnej teksturze i wyglądzie naszych produktów.

WYGODA PODANIA

Danie PROPORCJA serwujemy w talerzyku wytworzonym z wytrzymałego, bezpiecznego dla zdrowia materiału, odpornego na wysokie temperatury.
Dzięki temu posiłek przygotujesz w 2 minuty w kuchence mikrofalowej lub podgrzewając metodą tradycyjną. Zastosowane rozwiązanie easy-peel pozwala na łatwe usunięcie folii górnej z talerzyka.

proporcja_tacka_2.jpg

Z czego składa się nasz produkt?

 

MIĘSO Z SOSEM
Wysokiej jakości mięso drobiowe pochodzące od sprawdzonych dostawców. Uzupełnione wyjątkowymi sosami. To one nadają indywidualny charakter Twojemu daniu.


DODATEK
Ryż, kasza jęczmienna lub bulgur - z warzywami lub bez. Zmieszaj z sosem lub zjedz osobno - w zależności od preferencji.

W JAKI SPOSÓB PRZYGOTOWAĆ PROPORCJĘ?

Obróbka termiczna na etapie produkcji sprawia, że przygotowanie gotowego i sycącego posiłku sprowadza się do jego podgrzania. Możesz to zrobić na kilka sposobów - wybierz ten najbardziej Ci odpowiadający.

PRZYGOTOWANIE.jpg

Nakłuj górną folię w kilku miejscach. Możesz również zdjąć całkowicie folię z talerzyka.

Włóż talerzyk z nakłutą lub zdjętą folią do kuchenki mikrofalowej na 2 minuty.

Możesz również podgrzać posiłek metodą tradycyjną - umieszczając zawartość talerzyka w garnku lub na patelni.

WEŹ PROPORCJĘ ZE SOBĄ

Dania gotowe PROporcja ze względu na specjalny proces technologiczny utrwalania  nie wymagają przechowywania w lodówce  - to bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie podczas transportu. Zapomniałeś obiadu do pracy? PROporcja to doskonałe rozwiązanie dietetyczne, pożywne i szybkie w przygotowaniu.

DIETA

Parametry żywieniowe dobrane w sposób, które ułatwią redukcję masy ciała. Wysoki indeks sytości redukuje uczucie głodu i nagły spadek cukru we krwii.

PRACA2.jpg

PRACA

Szybki i pożywny posiłek.

Nie wymaga mycia naczyń. Można przechowywać poza lodówką.

TRENING2.jpg

TRENING

Lekkostrawna i smaczna porcja energii przed treningiem. Uzupełnienie białka po treningu.

POSPIECH2.jpg

POŚPIECH

Dla osób które żyją szybko i nie zawsze znajdą czas na przygotowanie pełnowartościowego posiłku.
Gotowa w 2 minuty.

PROCES UTRWALANIA DAŃ GOTOWYCH PROPORCJA

Dlaczego dania mają długi termin przydatności do spożycia,
pomimo braku konserwantów w składzie?

 

Dania gotowe PROporcja, poddane są procesowi sterylizacji. Proces sterylizacji jest podobny do procesu pasteryzacji i polega na krótkotrwałym podgrzaniu posiłku do wysokiej temperatury (powyżej 116°C), dzięki czemu produkt zostaje pozbawiony wszelkiej mikroflory, drobnoustrojów, zarówno form wegetatywnych, jak i przetrwalników – są to niezbędne warunki, aby danie było trwałe i nie wymagało chemicznej konserwacji.


Kluczem do stworzenia trwałego produktu, który nie wymaga stosowania konserwantów, oprócz samego procesu technologicznego, jest zastosowanie wysokiej jakości, barierowego opakowania – talerzyka i folii górnej, oraz zachowanie najwyższych standardów jakościowych samego procesu na linii produkcyjnej. Połączenie wszystkich wymienionych wyżej cech umożliwia powstanie produktu, który pozbawiony jest konserwantów, a równocześnie zachowuje jakość przez długi czas, bez konieczności przechowywania
w warunkach chłodniczych. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest zastosowanie atmosfery ochronnej (MAP).

produkcja.jpg

Stosowaną przez nas technologię produkcji można porównać do domowego wekowania (utrwalanie termiczne + barierowe opakowania), ale jest ona bardzej precyzyja i dostosowana do skali przemysłowej.

OPAKOWANIE
tacka_3.jpg
  • Optymalna dla postępowania dietetycznego energia pojedynczego dania. 

  • Dietetyczne walory funkcjonalne.

  • Receptury oparte na naturalnych składnikach.

  • Policzalna, łatwa do kontrolowania kaloryczność.

  • Wygodne przechowywanie bez lodówki.

  • Doskonały smak w wielu wariantach.