Nasze podejście
do tworzenia produktów.

Wychodzimy z założenia, że chcąc być konkurencyjnym trzeba precyzyjnie przewidzieć,  jak będzie wyglądał biznes i portfolio produktowe za kilka lat. To co wyróżnia nasze produkty to łączenie wielu cech w jednym produkcie, dzięki czemu zyskuje on przewagę konkurencyjną oraz trwałe zadowolenie i lojalność klienta końcowego.

Aspekty, na które kładziemy największy nacisk:

 CZYSTA ETYKIETA (CLEAN LABEL) 

Brak sztucznych, często szkodliwych substancji to podstawa budowania receptur naszych produktów. Koncentrujemy się na tym, aby skład naszych produktów był klarowny i zrozumiały, nie tylko dla specjalistów, ale również dla klientów końcowych.

 FUNKCJONALNOŚĆ 

Staramy się, by nasze produkty posiadały wartości prozdrowotne, takie jak np.: obniżona zawartość cukru i tłuszczów, zwiększona zawartość białka, wzbogacenie witaminami lub wartościowymi dodatkami. Odpowiednio zaplanowane procesy produkcyjne umożliwiają uzyskanie wartości dodanej do produktu.

 JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO 

Kontrolujemy cały proces produkcji: począwszy od doboru surowców, weryfikacji dostawców, aż do restrykcyjnych norm jakościowych dotyczących opakowań i gotowego produktu. Mamy wdrożony i zatwierdzony system jakości i bezpieczeństwa żywności.

 WYGODA / CONVENIENCE 

Zmieniające się czasy i tryb życia wymuszają na producentach wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i tworzenie produktów wtaki sposób, aby były łatwo dostępne, proste w użyciu i oszczędzały czas. Nasze produkty są doskonałym rozwiązaniem
dla ludzi, którzy mierzą się z coraz szybszym tempem życia.

 ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO 

Ciągle doskonalimy procesy funkcjonowania przedsiębiorstwa mające na celu zmniejszenie wpływu, jaki nasza działalność wywiera na środowisko naturalne. Założenia te wpisane są w długofalową strategię firmy.

 ETYKA 

Dbamy o przejrzystość komunikacji z klientami oraz efektywną,
w pełni legalną i etyczną współpracę z partnerami biznesowymi. Staramy się budować stabilne, wieloletnie relacje biznesowe. Wierzymy, że takie podejście przyniesie długofalowe korzyści
dla obu stron.

Certyfikaty jakości:

Kliknij na wybraną ikonę aby zobaczyć certyfikat.

JOYFOOD Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź

KRS – 0000755663
XX Wydział KRS w Sądzie Rejonowym Łódź - Śródmieście w Łodzi
NIP: 982 037 45 66
REGON: 101749346

Biuro:

 

(+48) 42 672 25 28

kontakt@joyfood.pl

  • Facebook
  • Instagram

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

© 2021 Joyfood Sp. z o.o.